Apie mane

Apie mane

Aistis StrelčiūnasSveiki,

Aš esu Aistis Strelčiūnas, informacinėmis technologijomis pradėjau domėtis prieš 6 metus. Per visą tą laiką teko išbandyti ir išmokti naudotis daugybe įvairių sudėtingų programų, sukurti ne vieną ir ne dešimtį internetinių svetainių, investuoti nemažai pinigų, eksperimentuoti, testuoti, patirti nuostolius bei pakilimus.

Per visą tą laiką teko pasirinkti keletą krypčių, kuriomis domėjausi ir investavau daugiausiai. Šiuo metu Facebook reklama tai sritis į kurią specializuojuosi ir iš jos mokausi labiausiai. Tyrinėjant ir naudojant šį nuostabų internetinės reklamos įrankį nusprendžiau, kad bus dar naudingiau jeigu lygiagrečiai sukursiu ir puslapį Jums. Šio puslapio tikslas padėti Jums startuoti su Facebook reklama, bet taip pat tikiuosi naudingų ir išsamių komentarų papildančių ar pataisančių mano klaidas.

Jeigu nenorite dirbti vieni ar neturite pakankamai laiko skirti socialiniams tinklams, o gal tiesiog reikia konsultacijos dėl interneto svetainės kūrimo, asmeninio blogo ar kitais IT klausimais – rašykite man, pasistengsiu Jums padėti.