Kaip ištrinti Facebook pavardę ir palikti tik vardą?

Kaip ištrinti Facebook pavardę ir palikti tik vardą?

21767
2
DALINTIS
Facebook be pavardes

Kaip ištrinti Facebook pavardę ir palikti tik vardą?

Norite, kad profilis atrodytų įdomesnis ar paslaptingesnis? Galite ištrinti savo pavardę ir pasilikti tik vardą, tai padaryti užtruksite vos dešimt minučių.

DĖMESIO: Be priežasties savo vardo ir pavardės keisti nerekomenduoju, nes tai pažeidžia Facebook taisykles, o ateityje, Jūsų anketa gali būti pašalinta arba apribota. Taip pat turėkite omenyje, kad pasikeitę vardą, į kitą galėsite pasikeisti tik po 60 dienų.

  1. Apsilankykite šiame puslapyje.
  2. Išsirinkite kokį nors „proxy“ (dar kitaip vadinamas IP adresas), kurį suvedus Facebook atpažins Jus kaip esančius kitoje šalyje, šiuo atveju iš Indonezijos.proxyGali būti, kad iš pirmo karto gerai veikiančio „proxy“ neišeis pasirinkti, todėl nenusiminkite jei nepavyks iš pirmo karto. Pasistenkite „proxy“ rinktis su kuo didesnėmis žaliomis linijomis.
  3. Pasirinkus proxy, pvz:  IP Address: 180.250.163.34 Port: 8888 keliaujame į naršyklės nustatymus ir ten įvedame duomenis.
    Jeigu naudojate „Mozilla“ naršyklę darykite viską taip:proxy mozillaJeigu naudojate „Chrome“ naršyklę darykite viską taip:

proxy Chrome

 

4. Dabar keliaujame i Facebook (jeigu neužkrauna, tada pasikeiskite į kitą proxy) ir spauskite „Nustatymai“

4

5. Spauskite „Kalba“, pasirinkite „Bahasa Indonesia“ ir išsaugokite pakeitimus.

kalba6. Toliau spauskite „Umum“ ir ištrinkite pavardę laukelyje „Belakang“ ir spauskite „Tinjau Perubahan“. :

Istriname pavarde

7. Štai ir viskas, dabar grįžkite ir pasirinkite kalbą kokia buvo priešai, taip pat grįžkite į proxy nustatymus, ištrinkite viską ką buvote įrašę ir išsaugokite.

Sveikinu, nuo šiandien, niekas nežinos Jūsų pavardės ir profilis atrodys „kietesnis“.

facebook be pavardes

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/u659223389/domains/interaktyvus.lt/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 352

2 KOMENTARAI

  1. laba diena ką daryti jei feisbukas neleidžia jau kaip 3 mėnesiai pakeisti vardo pavardės ? labai norėčiau pakeisti bet man neleidžia pakeisti todėl įdomu ką daryti kad išeitų pakeisti vardą pavarde ?

  2. Mano atžvilgiu facebookas pats pažeidė taisykles ir privertė prirašyt pavardę, kad prisijungt prie anketos būtų įmanoma. O dabar per juos net negaliu atsikeisti vardo, nes neva savo noru pasikeičiau. 😀

Comments are closed.