Kaip sukurti Facebook įrašo reklamą ir padidinti jo pasiekiamumą?

Kaip sukurti Facebook įrašo reklamą ir padidinti jo pasiekiamumą?

3638
2
DALINTIS
Facebook įrašo reklamavimas

Kaip sukurti Facebook įrašo reklamą ir padidinti jo pasiekiamumą?

Su šia Facebook reklamos funkcija, Jūsų įrašus gali pamatyti bei pakomentuoti ar pasidalinti daug daugiau žmonių nei įprastai.

Nenaudojant šios reklamos funkcijos, Jūsų naujienos pasieks nedaugiau 10 proc. visų puslapio fanų. Jeigu manote, kad Jūsų įrašas yra svarbus ir vertas daug didesnės auditorijos, tada jokiu būdu nepraleiskite šios Facebook reklamos galimybės!

Visų pirmą keliaujame čia.

1. Dabar, kai jau esate tinkamoje vietoje, galime pradėti. Pasirinkite „Boost your posts“, tada savo Facebook puslapį ir bet kokį puslapio įrašą. Galiausiai spaudžiame „Set Audience & Budget“.

įrašo pasiekiamumas

2. Pasirinkite auditoriją į kurią bus nukreiptas Jūsų įrašas. Aš šiuo atveju pasirinkau Facebook vartotojus gyvenančius Lietuvoje 18 – 44 metų amžiaus, besidominčius reklama, verslu ir panašiai.

boost post audience

 

3. Taip pat labai svarbus etapas – biudžeto pasirinkimas. Niekada iš pat pradžių nestatykite didelio biudžeto, nors ir galėtumėte. Visų pirmą paeksperimentuokite, o tada tik tada didinkite.

biudžetas

Šiame pavyzdyje pasirinkau Manual bid (mokestį už susidomėjimą skelbimu) 0,09 dolerio centus, nes kitu atveju Facebook mokestį nustato automatiškai ir gali nuskaičiuoti daug daugiau. Toliau spaudžiame „Choose Ad Creative“

4. Na ir paskutinis žingsnis, tai reklamos išvaizda. Čia galite pamatyti, kaip Jūsų įrašas atrodys skirtingose platformose, pavyzdžiui: kompiuterio ekrane, mobiliajame įrenginyje ar dešinėje pusėje (Right Column). Toliau spaudžiame „Place Order“ ir laukiame, kol reklama bus patvirtinta ir pradės veikti.

Įrašo reklamos išvaizda

5. Tuo tarpu kol reklama bus patvirtinta, skaitome šį straipsnį – „Facebook reklamos rūšys“ ir lygiagrečiai mokomės paleisti kitą Facebook reklamą. Sėkmės 🙂


Warning: A non-numeric value encountered in /home/u659223389/domains/interaktyvus.lt/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 352

2 KOMENTARAI

    • Sveiki, įrašo reklamos paskirtis – didesnis įrašo pasiekiamumas ir jo susidomėjimas. O internetinio puslapio reklama suteikia galimybę reklamuoti bet kokį savo internetinį puslapį, taigi reklamos tikslas jau nebe įrašo pamatymas, o vizitai į interneto svetainę.

KOMENTUOTI