Facebook live

Facebook live

13029
1
DALINTIS
facebook live cover

Facebook live – galimybė transliuoti save tiesiogiai savo draugams ir visam pasauliui.

Norint tai išbandyti reikia turėti tik išmanųjį telefoną ir Jūs jau tiesioginiame eteryje!

1 zingsnis

Visų pirma darykite viską kaip iki šiol, kad galėtumėte pridėti naują įrašą ant savo Facebook sienos. Visas šis procesas išlieka toks pat, išskyrus tai, kad turėtumėte pamatyti naują ikoną kaip paveikslėlyje kairėje pusėje.

 

 

 

 

 

 

 

2 zingsnis

Dabar paspauskite, „Go Live“ mygtuką ir jūs jau tiesioginiame eteryje!

Ši funkcija suteikia dar interaktyvesnias galimybes bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio. Transliacijos metu, Jūsų vaizdo įrašas gali būti komentuojamas, taip pat vartotojai gali uždėti įvairias emocijas ir panašiai. Viskas tas pats kaip ir paprastas vaizdo įrašas, tik tiek, kad veiksmas vyksta tiesiogiai.

Didžiulis pliusas ir tai, kad kai pradedate tiesioginę transliaciją, visi jūsų draugai ir fanai gauna pranešimą, jog jūs eteryje, todėl iš karto susilaukiate daug žiūrovų.

 

 

– Atnaujinta 2016 09 19
Facebook live jau turi galimybę transliuoti ne tik per išmaniuosius telefonus, bet ir naudojantis nešiojamu, stacionariu ar kitu kompiuteriu. Šia atnaujinta funkcija gali naudotis dar ne kiekvienas, bet jau greitai, tai bus prieinama visiems visame pasaulyje.

 

Viršelio nuotrauka iš thecountrycaller.com

 

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/u659223389/domains/interaktyvus.lt/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 352

1 komentaras

 1. Sveiki

  Skubiai patarkite kodėl vedant TIESIOGINĘ TRANSLIACIJĄ iš ( telefono, Planšetės ar stac. kompo)
  NERODO Lietuvos žemėlapyje.
  Todėl taves niekas ir nemato, nors apie tai mažai kas žino.
  Dėkoju už būsimus patarimus
  ANTI-CORRUPTION TV

Comments are closed.