Kaip sukurti Facebook puslapio reklamą ir gauti daugiau fanų?

Kaip sukurti Facebook puslapio reklamą ir gauti daugiau fanų?

7944
3
DALINTIS
Facebook puslapio reklama

Kaip sukurti Facebook puslapio reklamą ir gauti daugiau fanų?

Facebook puslapis (jeigu dar neturite, tai galite susikurti pagal šį gidą) be fanų atrodo tarsi be dvasios. Nors fanų skaičius dabar jau nebeturi tokios didelės reikšmės, tai vistiek naudingas ir reikalingas faktorius. Norint greičiau padidinti fanų skaičių, Jums reikės sukurti Facebook puslapio reklamą pradedant ČIA.

Dėmesio ! Jokiu būdu nepirkite fanų iš tokių puslapių kaip Fiverr ir skelbimų portalų. Nors ir 10 000 pirktų fanų bus prastesni už 10 tikrų fanų gautų naudojant Facebook reklamą, be to susidursite su rizika būti užblokuotiems ar tiesiog netikrų fanų pašalinimu.

 1. Pasirinkite „Promote your Page“ bei norimą puslapį ir spauskite „Set Audience and Budget“.facebook puslapio fanai
 2. Pasirenkate auditoriją, kuriai skirtas vaizdo įrašas :audience
  Šiuo atveju mano pasirinkta auditorija – tai 18-22 metų amžiaus Facebook vartotojai gyvenantys Lietuvoje. Taip pat tie, kurie domisi reklama ir turi planšetes. Tokiu atveju iš viso bus pasiekta apie 7500 potencialių Facebook vartotojų. (Neprivalote nustatyti visko taip pat, čia tik mano kurtas pavyzdys).
 3. Nustatykite biudžetą ir laiką. Galite nustatyti biudžetą t.y kiek galite ir norite išleisti per dieną. Šiuo atveju pasirinkau 5$, nuo to priklausys kokiam kiekiui žmonių Jūsų reklama bus parodyta. Neaišku tik tai, kiek puslapis susilauks „laikų“ tai yra fanų. Jeigu norite apsidrausti ir neskubėti su rezultatais galite nustatyti savo norimą sumą, kurią Jūs mokėsite už kiekvieną „patinka“ paspaudimą. Tai galite padaryti pažymėję „Manual“ ir įvedę norimą sumą, taip kaip žemiau pateiktame paveiksle.puslapis patinka biudzetas
  Jeigu viską jau atlikote, spauskite „Choose ad Creative“.
 4. Dabar pasirenkame vieną ar daugiau paveikslų (galite rinkitis ir vaizdo įrašą), kurie bus rodomi Jūsų pasirinktos auditorijos naujienų sraute, telefone arba dešinėje Facebook pusėje. Taip pat parašykite trumpą aprašymą apie ką yra Jūsų puslapis.puslapis patinka
  Užpildę šį etapą paprasčiausiai spaudžiame „Place Order“ ir laukiame, kol reklama bus patvirtinta.
  Taip pat nepamirškite ir kitų Facebook reklamos tipų, tokių kaip įrašo reklama, svetainės reklama ir vaizdo įrašo reklama.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/u659223389/domains/interaktyvus.lt/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 352

3 KOMENTARAI

 1. Dar vienas būdas, kaip be reklamos rinkti fanus: jeigu Facebook vartotojai spaudžia ‘patinka’, pakvieskite juos tapti puslapio fanais:)

Comments are closed.