Kaip sukurti Facebook puslapį?

Kaip sukurti Facebook puslapį?

6339
1
DALINTIS
kaip susikurti facebook puslapi 2016

Kaip sukurti Facebook puslapį?

Susikurti savo nuosavą Facebook puslapį yra lengviau nei manote. Tai gali padaryti visi Facebook naudotojai. Šiame įraše trumpai ir aiškiai parodysiu kaip tai daroma.

  1. Pirmasis etapas :Kaip susikurti Facebook puslapį?
  2. Antrasis etapas – pasirinkite puslapio tipą, kuris labiausiai atitinką jūsų veiklos tikslus.Kaip susikurti Facebook puslapį?

Vietinis verslas arba vieta – geriausiai tinka jeigu turite savo verslą ir norite sukurti jam Facebook puslapį.

Įmonė, organizacija arba institucija – tinka jeigu turite ar atstovaujate didelę įmonę ar organizaciją.

Prekės ženklas arba produktas – jeigu reklamuojate prekės ženklą arba kažkokį produktą rinkitės šį variantą.

Artist, Band or Public Figure – jeigu esate arba norite būti žinomas, arba turite kažkokią tai grupę šis pasirinkimas kaip tik Jums.

Pramogos – tai teisingas pasirinkimas jeigu kuriate puslapį dėl kažkokios tai pramogos.

Cause or community – puikus pasirinkimas jeigu kuriate puslapį ir neketinate iš jo pasipelnyti.

3. Trečiasis etapas – Pasirinkite kategoriją ir užpildykite reikiamus laukelius. Pavyzdinis atvejis tinka tiems, kurie turi savo internetinį puslapį.

prekės ženklas arba produktas

4. Ketvirtasis etapas – užpildykite informaciją apie Jūsų naująjį puslapį. Kuo geriau ir daugiau informacijos pateiksite, tuo lengviau būsite pastebimi. Taip pat paskutiniame šio etapo žingsnyje nustatykite kokią auditoriją labiausiai norite pasiekti, tokiu būdu bus lengviau taikytis į norimą auditoriją vėliau, kai kursite reklaminę kampaniją.

Kaip susikurti Facebook puslapį?

5. Penktasis etapas – auditorija. Pakvieskite savo pirmuosius būsimus puslapio fanus, kuriems šis puslapis bus aktualus ir naudingas.

Kaip susikurti Facebook reklamą?

6. Šeštasis etapas – pagaliau galite skelbti savo pirmąjį įrašą – tai gali būti informacija apie naują produktą, paslaugą, prisistatymas ar kita žinutė (rekomenduočiau vengti abstrakčių įrašų, geriau skelbti rečiau, bet naudingesnį ir įdomesnį turinį).

Kaip susikurti Facebook puslapį?

Galite įrašą parašyti dabar, tačiau nustatyti, kad jis būtų paskelbtas ant sienos tik po dienos, savaitės, mėnesio ir panašiai.
Taip pat galite rašyti į „praeitį“ , tai reiškia, kad įrašas atsiras tarp senesnių Jūsų įrašų.
Ir žinoma galite išsisaugoti įrašą kaip juodraštį, o redaguoti ir paskelbti jį vėliau.

7. Septintasis etapas – Jūsų naujasis puslapis atrodys daug geriau, jeigu patalpinsite naudingos vaizdinės medžiagos. Tai gali būti nuotraukos ir vaizdo įrašai (vaizdo įrašai yra labai efektyvi priemonė norint sulaukti daugiau dėmesio).

Sveikinu! Sukūrėte savo pirmąjį Facebook puslapį! Nors puslapį jau turite, reikia dar daug ką žinoti t.y kaip patobulinti puslapio išvaizdą, kaip pasiekti tam tikrą auditoriją, kaip palaikyti ryšį su fanais ir daugybę kitų dalykų, todėl laukite mano tolimesnių įrašų ir tobulėkite.

Sėkmės 🙂


Warning: A non-numeric value encountered in /home/u659223389/domains/interaktyvus.lt/public_html/wp-content/themes/Newsmag/includes/wp_booster/td_block.php on line 352

1 komentaras

KOMENTUOTI