Power Editor kas tai ir kaip juo naudotis?

Power Editor kas tai ir kaip juo naudotis?

3448
2
DALINTIS
Power Editor

Power Editor kas tai ir kaip juo naudotis?

Visų pirmą noriu įspėti, kad šis įrankis gali būti sudėtingas naujokams ir netgi tiems, kurie jau yra paleidę keletą ar daugiau reklamų per Facebook Ads manager. Šis įrankis skirtas tiems, kurie nori laisvumo ir lankstumo, nes čia galima kopijuoti, dubliuoti reklamas ir atlikti masinius veiksmus, tokius kaip reklamų perkėlimai, trynimai ar redagavimai. Taip pat šiuo įrankiu lengviau analizuoti, lyginti ir kitaip interpretuoti gautus rezultatus.

Šis įrankis yra paties Facebook, todėl tai yra saugus ir patikimas įrankis. Jis gali būti randamas čia (būtina naudoti Google Chrome naršyklę): http://fb.com/powereditor

Apsilenkę turėtumėte pamatyti tokį vaizdą:
powereditor

Power Editor savybės:

  • Masinės operacijos (reklaminės kampanijos redagavimas, dubliavimas, patogesnis planavimas, galima pridėti papildomus elementus, pakeisti reklamų kainas ir kt.)
  • Galimybė eksportuoti geresnes ir unikalias ataskaitas.
  • Galimybė sugrupuoti reklamas ir reklamines kampanijas, tada pasinaudoti paieškos sistema ir rasti reklamas ir kampanijas daug lengviau ir greičiau.
  • Nesate priklausomas nuo interneto ryšio, nes apkraunamas Jūsų kompiuteris, o ne internetas.

Jeigu Jums atrodo, kad Power Editor gali būti reikalingas, siūlyčiau pažiūrėti šį vaizdo įrašą, kuriame Aidis Dalikas („Socialus marketingas“ kūrybos procesų vadovas) detaliai pristato šį įrankį, ir komentuojat rodo kaip tai iš tikrųjų veikia.

 

Kilus klausimams, komentuokite ir aš pabandysiu Jums atsakyti. Sėkmės 🙂

2 KOMENTARAI

Comments are closed.